10 Ari Truall ne Hajvali

Shitet nga: Gashi 24 Nën 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Adresa: HAJVALI
Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 10 Ari Truall ne Lagjen e re te Prishtines 250 metra mrapa pallatit te Drejtesis Trualli posedon Dokumentacion te Perhershem te rregullt Trualli ka infrastruktur te plot per nje Vendbanim shum te qet ne periferi te Prishtines, ka pozit te bukur per ndertim ka kyqje ne rrug,kanalizim,rrym,dhe ka kyeqje ne telefon per me shum informata mund te na kontaktoni ne ket tel numer +491608863703 ju lutem vetem te interesuar serioz faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim