10 ari ne Bardhosh

Shitet nga: Qemail Gashi 10 Nën 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Adresa: Truall ne Bardhosh
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shes 10 ari truall ne Bardhosh 1km nga magjistralja Prishtine-Podujeve. Trualli Eshte me dokumentacion te rregullt dhe perkthehet menjeher, ka 2 rrug njera e asfaltuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim