100 hektar toke pune te pershtatshme per qdo gje.

Shitet nga: C21 08 Gsh 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 100 hektar toke pune ne nje pozite shum te mire dhe me nje qmim shum te arsyeshem.

044803003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim