10ari truall ne Bernic e Eperme

Shitet nga: privat 31 Gsh 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 10 ari bruto , ne Bernic te Eperme afer lagjes Chelsea Point diku 50 Metra permbi Lagje .. vend ideal per ndertim shtepie ,,. Ajri i paster vend i qet pamje impozante
Trojet posedojn rrugen kadastrale prej 6 metra te gjere .
dokumnetacion i regullt dhe i plote .. perkthimi - bartja behet te Noteri

kontakti : 049 / 044 233 531 qmimi i volitshem 4100 euro ari \ . lire e mire .. jemi dora e pare

nuk i pergjigjem sms , emailit vetem thirjev telefonike ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim