11 ari truall ne Matiqan

Shitet nga: Nazmi Ademi 09 Mar 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 11 ari truall ne Matiqan, Trualli gjendet rreth 1 Km larg xhamise se fshatit dhe dokumentacion komplet ( flete poseduese, si dhe kopje plani.
Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim