11 hektare toke me shtepi 2 kateshe

Shitet nga: Nexhat 14 Maj 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 11 hektare toke me shtepi 2 kateshe magjistralja Prishtine-Gjilan afer fshatit kukaj tek EtnoFest

Dokumentacion i rregullt (Perkthim i menjehershem)

Toka eshte e pershtatshme per:Bujqesi,Blegtori,Pemtari,Vreshtari....

Ka mundesi edhe me ndonje konpenzim

Qmimi sipas marrveshjes

Numrat kontaktues:044-579-759 ose

049-453-129 ky eshte numer mobil dhe ka qasje ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim