117 Ari tek Aeroporti

Shitet nga: arber Sot 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Adresa: Aeroport
Sipërfaqe: 117 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 117 ari me qmim te volitshem.Pra shiten komplet jo te ndara tek Aeroporti Adem Jashari,
Per qdo veprimtari dhe me te gjithe infrastrukturen e nevojshme.

Qmimi i Diskutueshem
Kontakt & Viber:
045/64 17 94 $ 045 87 77 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim