12.7 hektar toke ne fshatin marec

Shitet nga: nazmi 25 Jan 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 12700 m2
Për vendbanimin: Tokë, Fushë, Pyll
Komuna: Prishtinë
toka perbehet kryesisht me male dhe afer 3 hektar toke fushe.. 35 km nga prishtina , rruga eshte e mire deri ne vend ndersa rruga e asfalltuar eshte larg rreth 1.5km
toka nuk ndahet e gjitha shkon bashke
Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim