12 HEKTARË TOKË NË PARALLOVË (75 euro ARI)

Shitet nga: Rrahim 21 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITEN 12 HEKTARË TOKË ME QMIM TE VOLITSHEM (75 € ari). TOKË BUJQESORE JANË PERAFERSISHT 7 HEKTARË, MAL JANË AFRO 4.5 HEKTARË DHE 50 ARI JANË BUZË MAGJISTRALES PRISHTINË - GJILAN QE MUND TE SHFRYTEZOHET PER BIZNES. TOKA GJINDET AFER BEJTA KOMERCIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim