12 ari ne Bernice afer Chelsea Pointit

Shitet nga: Afrim Ferati 31 Gsh 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Adresa: Bernica e Eprme/Afer laxhes Chelsea Point
Sipërfaqe: 12000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Toka gjendet afer lagjes Chelsea Point, pronari shqiptar dhe se bartja e pronesis behet shpejt. Placi gjendet shume afer unazes se parashikuar nga Komuna dhe se ka pamje te mire. Lejohet per shtepi.
Per infromata lajmrohuni ne:
044260067
044250810
viber+37744250810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim