12 ari tok ne vetrrnik

Shitet nga: lutfi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   18 500 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 12 ari tok ne vetrrnik ne hymje te hajvalis te buz rruges kryesore PR--GLpllaci ika te xhitha uj rrym kanalizim bunar me uj te pishem internet ,te xhitha menifjal me dukumetacjon te rregullt perkthimi bejet menihere me qmim te arsyshem qmimi sipasmarveshjes pllaci shitet koplet 12 ari ndamje nuk bejm .ka pozit fantastike per bisnes dhe banimm jumirpres bleres serjoz permashum info .tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim