12 hektar toke ne fshatin Marec

Shitet nga: fadil 23 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 12 hektar toke,ara dhe male ne fshatin Marec 2km larg rruges kryesore *(te dheu i kuq) Prapashticë. Eshte i pershtatshem per ferma, bujqesi etj,t nese ju nevojitet hapesire me shume mund te behen 30 hektar bashk prej 2 pronarve.. çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim