13 ari tek autostrada Pizren -terminal

Shitet nga: B.G 09 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 13•Ari toke me pronar shqiptar/(gjithmon shqiptar)/
Kryqi: Lagjja"Arbana" - Kyqja"Autostrad - Tranziti(Shkolla Loyola)ne drejtim te Lagjes"Jaglenice" si dhe drejtimi"Barut'hane qytet Prizren" pra gjendet ne udhekryq te ketyre hyrjeve te qytetit dhe autostrades, shume e pershtatshme edhe per biznez.(Shih fotot)
Toka eshte prone familiare gjithmone shqiptare me dokumente te rregullta(ne momentin e shitjes menjeher bartet pronesia tek bleresi).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim