15 ari tok ne hajvali veterrnik

Shitet nga: lutfi 01 Mar 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 15 ari tok ne hajvali ne hymje te hajvalis veterrnik ne buz te asfaltit te rrruges kryesore pr____gl me dukumentacjon te rregullt ved ideal per banim dhe bisnes qmimi per 1 ari nga 15000 ejro ari idiskutushem per mashum info tel jumipres blers serjoz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim