15 ari tok ne veterrnik

Shitet nga: lutfi 08 Mar 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 15 ari tok ne veterrnik ne hymje te hajvalis ne buz te rruges kryesore pr-----gilan me dukumentacjon te rregullt me rrym uj kanalizim perkthimi behet menihere ndamje nuk bejm shiten komplet ved ideal per banim dhe bisnes qmimi per 1 ari nga 14000.ejro idiskutushem permashum jumirpres info tel....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim