16 ari

Shitet nga: Ilir 09 Shk 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 16 ari në Kolovicë-Prishtinë i ndaj ka 2 ari. Ka rrug, rrym, uji dhe internet pronari Shqiptarë posedon gjitha dokumentat Çmimi 1 ari 4800€. Nr. Tel. 044-161.882. Kam edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim