17 ari tok ne veterrnik

Shitet nga: lutfi 09 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES 17 ARI TOK NE VETERRNIK NE HYMJE TE HAJVALIS PLLACI XHIDET SHUM AFER KOHE DITORE SHTYPSHKRONJA .VEDI ESHT IDEAL PER BANIM DHE BISNES PLLACI ESHT ME DUKUMETACJON TE RREGULLT NDAMJE NUK BEJ SHITET KOPLET QMIMI I FUNDIT PER 1 ARI TOK SHITET NGA 10000.EJRO ARI I PADISKUTUSHEM NER KIT QMIM NUK ESHES KUSH ESHT INTERESUM BLERS SERJOZ JUMIPRES PERKTHIMI BEHET MENIHERE JUMIPRES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim