18 ari tok ne hajvali

Shitet nga: lutfi 06 Shk 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 18 ari tok ne hymje te hajvalis afer rruges kryesore pr_gl me dukumetacjon te rregullt ved ideal per banim dhe bisnes qmimi per 1 ari nga 13.000 ejro m perkthimi behet menihere toka xhidet per ball busia petroll ne buz te rruges kryesore pr +++ gilan.permashum info tel jumipres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim