187 Ari Tok ne Zonen Industriale Prishtin -Kastr..

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 26 Krr 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 187 Ari Tok ne Zonen Industriale Prishtin - Obiliq - Kodi 0260

Lokacioni : Afer Sallonit Tepiave Gjini dhe Petrol Kompani

Siperfaqe 180 Ari

Infrastruktur te Plot

100 M prej rruges kryesore

Çmimi €20.000 Ari

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim