2 Troje Veternik Mbas Autosallon ALBERTI

Shitet nga: Shpend MAXHERA 04 Tet 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Adresa: Veternik / Mbrapa Auto Sallon 'ALBERTI''
Sipërfaqe: 1150 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shesim dy troje / parcela nga 5.7 Ari ne Veternik pasi te kalohet rrethi tek Cagllavica, mbas Autosallonit 'ALBERTI'.
Trojet posedojne ujin, rrymen, kanalizimin dhe rrugen e gjere 6m + nga 1m trotuar ne t e dy anet.Cmimi eshte shume i arsyshem, dhe gjitheqka eshte ne rregull me dokumentacion / pronesia eshte ne emer timin.
Cmimi eshte per 1 Ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim