2 ari truall ne velani afer parkut te qytet

Shitet nga: leonard 19 Gsh 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike
Komuna: Prishtinë
trualli gjindet afer parkut te qytetit te ndertimi i ri banesor aty esht nje shtepi e vjeter e banushme per momentin por nuk hyn ne llogari aty ka uj 24 h dhe rrym . esht plan urbanistik jepen leje ndertimi qmimi per ari esht 25.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim