2 hektar e70ari ne zebinc novoberd

Shitet nga: ganiu 29 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Adresa: zebinc novoberd
Sipërfaqe: 27000 m2
Komuna: Prishtinë
shiten urgjent 2hektar e70 ari ne zebinc ne novoberd shum vend ideal per turizum dhe produkte bujqesore dhe pemtari si per mjeder bronic vend shumideal merrug ecila epershkon parcelen afer 400metra dhe ujin rrymen dhe ni objekt percjells mateper thir ne tel 044766877 ganiu qmimi 2 ero m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim