2 troje ka 6 ari afer gorenjes

Shitet nga: qazim 13 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: shiten dy troje me 6ari dhe shpi
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten dy troje m ka 6ari oborr dhe me shpi ne veternik afer gorenjes.
te interesuarit te kontaktojn ne nr e tel 044-201650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim