20 ARI AFER RRUGES

Shitet nga: Halit 25 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES 20 ARI TRULL AFER RRUGES PERBALL PALLATIT DREJTSIS QMIMI SIPAS MARRVESHJES KA LEJE NDERTIMI DERI NE 10 KATSHE ME INFRASTRUKTUR TE PLOT DHE DOKUMENTACJON TE RREGULLT PRES TE INTERESUAR VETUM OFERTA SERIOZE NR +377 44 918 385
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim