20 ari tok ne mramor 2000 ero per ari

Shitet nga: bekim gashi 23 Nën 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 2000 m2
Komuna: Prishtinë
shiten 20 ari tok ne fshatin mramor buz rruge ka asfalt prej dy rrugve prej badovci dhe kah makovci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim