22 ari tok

Shitet nga: megjid 06 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes token 22 ari per truall posedon uj,kanalizim,rrym ka dalje ne rrug si dhe dokumentacion te rregullt afer autobanit viber +37744271709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim