23 ari tok ne veterrnik

Shitet nga: lutfi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes 23 aRI TOK NE VETERRNIK NE BUZ TE RRUGES KRYESORE PR--GL ME XHERSI PREJ 150 METRA ME ASFALT ME UJ RRYM KANALIZIM INTERNET ME DUKUMENTA NE RREGULL dhe 22 ari tok jan 2 blloqe te tokes QMIMI SIPASMARVESHJES JUMIRPRES BLERES SERJOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim