23 ari tok ne veterrnik

Shitet nga: lutfi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 23 aRI TOK NE VETERRNIK NE BUZ TE RRUGES KRYESORE PR--GL ME XHERSI PREJ 210 -METRA ME ASFALT ME UJ RRYM KANALIZIM ,BUNAR PREJ 15 METRA UJ PLOT dhe placi prej 22 ari tok jan 2 pllaca me pozita te shkelqyer pllaci ne buz te asfaltit prej 23 ari shitet nga 18,000 e ari kurse pllaci prej 22 ari shitet nga 15,000 e ari nese blihet koplet 45 ari qmimi esht nga 13,000 e ari i padiskutushem jumirpresum bleres serjoz.dekomentacon te rregullt perkthimi behet menihere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim