25 ARI TRULL AFER RRUGES KRYESORE

Shitet nga: Halit 25 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES 25 ARI TRULL AFER RRUGES KRYESORE 150 METRA AFER PALLATIT TE DREJTSIS PRISHTINA E RE ME LEJE NDERTIMI DERI NE 10 KATSHE TRUALLI POSEDON DOKUMENTACJON TE RREGULLT DHE INFRASTRUKTUR TE PLOT PRES VETUM OFERTA SERIOZE NR +377 44 918 385
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim