25 Ari toke ne Prishtine ne Koder te Trimav

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Adresa: Koder te Trimav
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 25 Ari toke ne Prishtine ne Koder te Trimave perball Qendres se Panaireve.
Dokumentacioni eshte ne rregull, prona eshte qe 50 vite dhe mund te bartet menjehere ne komune.

çmim për ari 7.000 Euro me mundesi diskutimi,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim