3.5 ari veternik

Shitet nga: pajtim 05 Nën 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 700 EUR

Adresa: Veternik
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shes 3.5 ari truall ne Veternik mbrapa fshatit nderkombetar 900m nga pallati i drejtesis,, 4 km nga spitali (Q.K.U.K). Trualli posedon kanalizimin, ujin te kyqyra ne fshatin nderkombetar,, po ashtu posedon rrugen dhe energjin,, ne truall jan te mbjellura rreth 35 pem te ndryshme. Posedoj dokumentacjonin qe verteton pronsin e truallit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim