3 Hektar tokë në Qagllavic

Shitet nga: Tomi 08 Krr 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet 3 hektar tokë në Qagllavic gjegjësisht afer rrethit përafërsisht 300 metra larg .Toka ka dimensione :100 metra gjersi dhe 300 metra gjatesi.Toka ka ujë ,rrymë.kanalizim,telefon,rrugë të asfaltuar dhe nje rrugë tjeter e pa asfaltuar.Toka ka dokumente te rregullta ligjore dhe perkthim i menjerhershem,Vlen te shtohet se toka është e përshtatshëm për qendër tegtare ,sportive,univerzitare,ambasada etj.Presim blersa serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim