3 ari truall Koder Trimav

Shitet nga: Albert 06 Maj 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Adresa: 27 nentori
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 3ari truall Parcela gjendet ne Prishtinë në Rrugen 27 Nentori Kodra e Trimav (Rruga e cila udhton Autobusi Qendra 2) Trualli posedon te gjitha që i nevoiten Ujë, Rrymë Kanalizim, Rruga e asfalltuar dhe stacioni i Auto Busit në një largësi prej 50m me nje fjal shqipe N'der të Shtepis.

Qmimi per nje ari ështe 9500€ Te interesuarit te lajmerohen ne Nr Vala: 045474871 Ipko: 049809831 dhe ne Viber:+447828090671

Pres blers serioz, Beje ndrrim gjithashtu me ndonje Banes ne Fushë Kosovë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim