3 ose 5 ari truall ( urgjent ) qmim i diskutushem

Shitet nga: islam shkodra 25 Qer 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 3 ose 5 ari truall ne prishtina e re afer fshatit nderkombetar me saktsisht ne mes fsh. nderkombetar dhe shkolles se re rruga Tom lantosh .trualli asht me infrastruktur te plot ujsjelles, rrym ,kanalizim, ptk .internet etj jemi pronar te tokes permi 30 vjet trualli asht ne emer ton dhe i gatshem per perkthim ka leje per ndertim dmth vendi nuk asht ne plan te ndertimit te lart .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim