30 + 14 ari tok ne Fushe Kosove

Shitet nga: Ekrem 27 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 45 ari tok . Toka gjindet 100 metra prej magjistrales fushkosov -sllatin gjegjsisht ne hyrje te rruges qe te qon per fshatin henc. Ballorja e tokes osht 50 metra komplet , por nese ndahet osht 30ari njera dhe 14 ari tjetra, me rrug te asfaltuar e pershtatshme per qfar do bisnesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim