30 ARI NE HAJVALI

Shitet nga: shpend 19 Krr 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 30 ari në Hajvali afër magjistralës Prishtin-Gjilan vendi i quajtur Ulipiana antike..Trualli është e gjer 40 metra dhe e gjatë 60 metra .Trualli ka infrastruktur (Ujë,rrymë,kanalizim,rrugë 6 metra ,ndriqim.)Dokumentacion i rregullt përkthim i menjehershem me tapi 130 vjeqare.Qmimi 5500 per ari,I negocueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim