30 ari truall ne Hajvali 6500 Euro/ari

Shitet nga: Sabri Tahiri 21 Mar 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 3000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Parcela eshte ne mes te Hajvalise dhe Graqanices ne anen e poshtme te magjistrales Prishtine-Gjilan. Distanca nga magjistralja eshte afer 400 metra. Parcela ka rruge dhe toka perreth eshte poashtu e parcelizuar. Eshte nje pjese qe eshte ne zhvillim e siper me potencial per te ardhmen. Disa ndertime te larta dhe te shtepive jane kryer perreth. Shikoni foton per lokacionin. Per me shume informata thirrni ne tel ose shkruani email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim