35 Ari Tok në LLapnasell

Shitet nga: Beqa 21 Nën 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Adresa: Llapnasell
Sipërfaqe: 350 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitne 35 Ari tokë në Llapnasell toka posedon rrymen ujin dhe kanalizimin është nmje vend shum i pershtatshem dhe me vler të madhe për te ardhmen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim