4, 5, ARI TRUALL NE PRISHTINA E RE - HAJVALI

Shitet nga: Ofertuesi 16 Maj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Edhe disa parcella...
Parcellat gjenden afer zones Prishtina e Re ku jane planifkuar ndertimet e Presidences, insitucioneve te tjera, zyrave diplomatike etj. Aty perballe parashihet ndertimi i AUK-se. Rreth 500m vije ajrore nga residenca e Pacollit, dhe 100m jashte rruges - Unazes se trete te qytetit dhe lejohet ndertimi.
Ka pozicion dhe pamje atraktive drejt qytetit te Prishtines dhe Liqenit te Badovcit. Vend i mrekullueshem per Shtepi, Villa, rekreacion apo restorant.
Parcellat kane rruge me kataster.
Ka edhe parcella tjera me siperfaqe tjera me te vogla ose me te medha. Prone private, perkthimi behet menjehere, Mundesisht me shkruani email ose tel.044191519
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim