4.08 Ari toke

Shitet nga: Ferid Imeri 22 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Sipërfaqe: 408 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Gjendet mbi hekurrudhe afer stadiumite Kf Flamurtri munde te shihni ne harte dhe foto me saktesishte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim