4.3ha tokë në Fushë Kosovë.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Afer Marigona Rezidence
Sipërfaqe: 43000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 4.3ha tokë në Fushë Kosovë.
Toka gjendet afër Marigona Rezidence (në kadastër në komunën e Fushë Kosovës) dhe ka gjithsej 430 Ari.

Çmimi: 1700€/Ari

ID e shpalljes: 60008

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim