4.5 ari + 8ari mrapa lagjes Marigona1

Shitet nga: idoli 30 Dhj 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 2 troje prej 4,5 ari bruto dhe 8 ari bruto ne Qagllavice afer Prishtines ,me rruge kadastrale prej 6 metra e gjere , vend ideal per banimi , dimenzionet i kan shum te mira kuti .
Trojet gjenden ne Qagllavicè afer Restaurant Brilanti , Mrapa Lagjes Marigona 1 ... kapur me lagjen Panorama . Perball ish Hotel Madridit .
Qmim 8.500 Euro ari me kesh , me ndrim 9.000 euro ari pranoj ndrim vetur , banes .
posedoj dokumentacionin e plote dhe te regullt , perkthimi apo bartja e prones behet menjer pas nenshkrimit te kontrates te Noteri .
qmimet ne megj jan më të larta mund vet ta vertetoni
Tel : +386 49 233 531 ose Viber

kerkoj ndjes nuk i pergjigjem emailit pres vetem oferta serioze - ju uroj suksese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim