4.50 Ari Truall në Matiqan

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet 4.50 Ari Truall në Matiqan (mbi Villa Piknik, rruges pë Zllatar).Trualli ka infrastrukturë të plot si: rrymë, ujë dhe kanalizim.Trualli ka një pjes shumë të mir banimi, me dokumenta në rregull dhe me leje ndërtimi. E gatshme për bartje.Çmimi : 48.600€. Komplet.
Çmimi: 12.000€ për Ari


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim