4 Ari truall ne Prishtine afer shkolles se re

Shitet nga: Toni 19 Nën 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Shes 4 Ari truall ne Prishtinen e Re zona perendim 50 metra afer shkolles fillore AFRIM GASHI , afer fshatit nderkombetar. 15 000euro per ari . Toka ka infrastrukturen komplet uj , rrym dhe kanalizim. si dhe ka nje pozit shum te mire . Me dokumentacion te rregullt bartja e tokes mund te behet te noteri menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim