4 arë truall ne Prishtine

Shitet nga: Arsim 28 Mar 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 4 arë truall në Prishtinë, në lagjen "Janina", prapa "Grand Store". Trualli ka sipërfaqe të rrafshët, me dimensione 22.5 x 18 metra. Gjerësia 22.5 metra është nga asfallti (sikurse gjedet e ilustruar në fotografi). Trualli është i urbanizuar dhe mund të aplikohet për leje ndërtimi. Posedoj dokumentacion të rregullt dhe përkthimi mund të kryhet menjëherë. Çmimi sipas marrëveshjes.

Për informata shtesë mund të kontaktoni përmes telefonit: 049 622 190 (apo edhe në Viber, në numrin e njëjtë).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim