4 ari ne Dragudan

Shitet nga: ERONA shpk 01 Krr 03:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 4 ari truall,ne Dragudan,Rruga Ismail Xhemajli nr 38,afer ish Ambasades te Italis.esht nje vend adekuat ku mund te ndertoni shtepi apo ndonje objekt tjeter,esht nje lagje ku i ka afer gjdo gje qe i nevojitet njeriut, Qmimi esht jashtzakonisht i volishem dhe sipas marrveshjes


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim