4 ari te fshati nderkombetar

Shitet nga: ekremi 17 Dhj 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR   12 000 EUR

Adresa: hajvali te fshati nderkombetar16
Sipërfaqe: 1600 m2
Komuna: Prishtinë
shitet 4 ari
toka gjindet te fshati nderkombtar 500m prej fshatit nderkombetar

dokumentacion i rregullt dhe perkthim i menjihershum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim