4 Ari Toke në Bërrnicë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ora Patundshmëri Sot 22:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

5 200 EUR

Adresa: Bërnicë
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 4 Ari Toke në Bërrnicë ka dy hyrje nga Prishtina kthesa tek Albi Market dhe nga Autostrada.
Cmimi 5200€ per ari (i negociushëm)
Kodi A31

"ORA Patundshmëri"
☎ +383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim