4 ari truall ne Bernic te Eperme

Shitet nga: v 09 Pri 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 4 ari ne Bernic te Eperme
Trolli gjendet ne nje pozite shume te mire per ndertimin e ndonje shtepie apo vikendice.
Trolli ka komplet infrastrukturen si rryme,uje ,kanalizim.
Eshte ne emrin tim personal dhe mund te perkthehet menjeher.
Munde te shiqohet ne cdo kohe
Cmimi per nje ari eshte 7500e
Kontakte numri; 044640752
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim