4 ari truall ne Bernic te Eperme

Shitet nga: vv 23 Shk 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë

Trolli eshte vetem 20m larg prej rruges se asfaltuar
Posedon komplet infrastrukturen si uje ,rryme ,kanalizim
Eshte ne emrin tim personal dhe dokumentacionin e ka komplet
Mund te shiqohet ne qdo kohe
QMIMI,,,,7500e per ari,,,,, i negociushem
TEL,,,044640752
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim